Ja jums ir kādas piezīmes, dariet tās mums zināmas

„Nestlé” korporatīvie biznesa principi atspoguļo uzņēmuma apņēmību stingri ievērot noteikumus, kas nav apspriežams mūsu uzņēmējdarbības pamats. Šie principi nav tikai skaisti vārdi, kas uzrakstīti uz papīra, bet gan aktīva rīcība, lai darītu visu iespējamo un panāktu, ka mūsu uzņēmums tiek vadīts saskaņā ar mūsu saistībām. Jūs mums varat palīdzēt sasniegt šo mērķi.

Mūsu izveidotā Atbilstības ziņošanas sistēma „Pastāstiet mums” jums un visiem ārējiem akcionāriem piedāvā iespēju izmantot īpaši šim nolūkam izveidotu saziņas kanālu, lai ziņotu par gadījumiem, kad mūsu darbība neatbilst korporatīvajiem biznesa principiem.

SVARĪGI: ja jūsu ziņojums nav saistīts ar atbilstību „Nestlé” korporatīvajiem biznesa principiem (piem., produktiem vai pakalpojumiem, darbavietām, interesi izplatīt „Nestlé” produktus utt.), lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.   

Kā ziņot par piezīmēm saistībā ar atbilstību?

Mūsu Atbilstības ziņošanas sistēma „Pastāstiet mums” ir pieejama jebkurā laikā (24/7, 365 dienas gadā).

  1. Jūs varat izmantot tīmekļa vietnes veidlapu vai piezvanīt mums pa bezmaksas tālruni un atstāt ziņu. Abos gadījumos izmantojiet šo tīmekļa vietni.
  2. Abos gadījumos jūs saņemsiet individuālu lietas numuru. Lūdzu, pierakstiet šo numuru un glabājiet to drošā vietā.
  3. Šis lietas numurs būs jūsu Atbilstības ziņošanas sistēmas un jūsu aizpildītā ziņojuma atslēga. Tā jums ļaus izsekot, kas notiek ar jūsu ziņojumu, kā arī sniegt papildinformāciju. Katru reizi, izmantojot šo sistēmu, jums būs jāievada šis numurs.
  4. Visas piezīmes mēs nopietni izskatīsim, un katrs jūsu ziņojums attiecīgi tiks izmeklēts. Mēs jūs informēsim par izskatīšanas gaitu.
  5. Izmantojot jums piešķirto lietas numuru, jūs jebkurā laikā varat apmeklēt tīmekļa vietni lai izsekotu, kas ir noticis ar jūsu ziņojumu.
  6. Mēs solāmies uzlabot mūsu Atbilstības ziņošanas sistēmu un turpmāk tajā veikt izmaiņas.