Ūdens un apkārtējās vides ilgtspēja

Mūsu darbība

2010. gadā mēs investējām vairāk nekā 175 miljonus Šveices franku apkārtējās vides ilgtspējas uzturēšanas programmās un projektos. Mēs turpinām noteikt un īstenot dažādus projektus, lai samazinātu ūdens, neatjaunojamo energoresursu un citu dabas resursu patēriņu, lai tādējādi samazinātu siltumnīcefektu izraisošo gāzu emisiju, likvidētu atkritumus un padarītu mūsu iepakojumus videi draudzīgākus. Mēs arī sadarbojamies ar saviem piegādātājiem, lai ieviestu arvien ilgtspējīgākus risinājumus mūsu piegādes ķēdē, tostarp īstenot ūdens patēriņa pārvaldības procesu. 2010. gadā mēs veicām pirmo bioloģiskās daudzveidības novērtēšanu mūsu Nestlé ūdens ražotnē Viladrau pilsētā Spānijā, kas atrodas dabiski aizsargātā vidē, kā arī mūsu konditorejas rūpnīcā Favdonā, Apvienotajā Karalistē. Līdz ar to Nestlé kļuva par vienu no pirmajiem uzņēmumiem Eiropā, kas veica šādas pārbaudes savā teritorijā.

Mūsu sasniegumi

Mēs turpinājām uzlabot ūdens patēriņa rādītājus un samazināt CO2 emisijas apjomus, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu, ko panācām, veicot operatīvus energoefektivitātes pasākumus, un pakāpeniski pārejam uz atjaunojamiem energoresursiem. Joprojām prioritāra ir iepakojumu optimizācija.

Lai uzzinātu vairāk, lejupielādējiet tālāk norādītos dokumentus.

Kopsavilkums par kopīgo vērtību radīšanu

  • Nestlé ieguvumi: nepārtraukti uzlabojumi apkārtējās vides jomā; produktīvi pasākumi; samazināta risku iespējamība; resursu un izmaksu ietaupījumi; izejvielu un ūdens pieejamība ilgtermiņā, ilgtspējīga un ienesīga izaugsme.

  • Sabiedrības ieguvumi: augstāki vides standarti; augstāki ienākumi; augstāks dzīves līmenis; uzlabota pārtikas produktu drošība.

 

Nelielas izmaiņas var būt ļoti iedarbīgas. Esam ieviesuši pudeles, kuru izgatavošanā tiek izmantoti 25% pārstrādātas plastmasas, un, sadarbojoties ar uzņēmumu GreenOps, kas nodarbojas ar pārstrādes staciju būvniecību veikalos, mēs iedrošinām cilvēkus pārstādāt atkritumus.” 

Monika Mimsa, vecākā inovāciju nodaļas vadītāja, Nestlé Waters N.A., ASV

“Pārstrādāšana ir viena no mūsu pamatvērtībām jau 30 gadus, kopš uzņēmuma Whole Foods dibināšanas. Šādi mēs parādām to, ka mēs vēlamies uzlabot mūsu kopienas dzīves apstākļus, un tas daudz ko izsaka par mums kā par uzņēmumu. Atdotās plastmasas pudeles mēs savācam iekārtās, kuras nodrošina mūsu partneris GreenOps, un tās tiek pārstrādātas.”
Tonijs Banueloss, veikalu komandas vadītājs, Whole Foods Market, Rietumholivuda, Losandželosa, Kalifornija, ASV