Dzīvo vesels!

Nestlé' ir vadošais uztura, veselības un veselīga dzīvesveida uzņēmums pasaulē. Esam apņēmušies palielināt produktu uzturvērtību, uzlabojot arī garšu. Tas tiek sasniegts, izmantojot mūsu zīmolus un tādas iniciatīvas kā "Uzturvērtības kompass" un programma "60/40+". 

Mēs uzskatām, ka nav neveselīga ēdiena, ir tikai nesabalansēts un nepiemērots uzturs. Mēs vēlamies, lai mūsu klientiem būtu iespēja izvēlēties veselīgus ēdienus un dzērienus.

Laba veselība ir ne tikai laba figūra. Uzņēmuma Nestlé galvenais mērķis - ieteikt klientiem atbilstošākos un labākos produktus neatkarīgi no viņu atrašanās vietas un vajadzībām. Katrā valstī, kurā veicam uz vienotiem principiem balstītu darbību, mēs cenšamies noskaidrot vietējās uztura, veselības un veselīga dzīvesveida īpatnības. Mēs zinām, ka nav tāda produkta, kas patiktu visiem, tāpēc mūsu produkti tiek ražoti atbilstoši vietējām tradīcijām un gaumei.

 


Tālāk ir norādītas dažas Nestlé vietnes no visas pasaules. Tajās saņemsiet atbalstu, lai jums būtu veselīgāks un līdzsvarotāks uzturs un dzīvesveids.


Vai zinājāt - lai iegūtu veselīgu ādas krāsu, jums nav jāsauļojas? Burkānu, spinātu, aprikožu, greipfrūtu, meloņu, zivju, olu un olīveļļas lietošana uzturā var aizstāt solārija apmeklēšanu. Šo produktu sastāvā ir daudz selēna un A, C un E vitamīnu, kas piešķir sejas ādai veselīgu toni.