Pētniecība un izstrāde

Nestlé Research izstrādā gardu ēdienu un dzērienu risinājumus, kā arī sniedz klientiem pakalpojumus, kas piedāvā pilnvērtīgus un veselīgus pārtikas produktus.

Kalnu ieskautais Nestlé Izpētes centrs (Nestlé Research Center), kas atrodas netālu no Šveices pilsētas Lozannas, ir viens no vadošajiem zinatniskās izpētes centriem pārtikas, uztura un veselīga dzīvesveida jomās. Ar plašu zinātnisko personālu, kas ietver dažādu jomu vadošos speciālistus, NRC ir unikālu talantu un kompetences apvienojums. Centrā strādā vairāk kā 5200 darbinieki.

Nestlé Research Vision

Mūsu redzējums

Pētniecība un izstrāde ir uzņēmuma Nestlé galvenā konkurējošā priekšrocība. Bez tās Nestlé nebūtu kļuvis par pārtikas rūpniecības līderi pilnvērtīgu un veselīgu pārtikas produktu ražošanā. Pateicoties 29 pētniecības, izstrādes un tehnoloģijas centriemvisā pasaulē, uzņēmumam Nestlé ir lielākais pētniecības un izstrādes tīkls, salīdzinot ar citiem pārtikas produktu ražošanas uzņēmumiem. Nestlé pētniecības, izstrādes un tehnoloģijas tīklā, tostarp arī vietējā tirgus izpētes grupās, ir nodarbināti vairāk nekā 5000 cilvēku.

Produktu izstrāde

Ikkatra Nestlé produkta izstrādē ir piedalījušies zinātnieki, produktu izstrādātāji, dizaineri, uztura speciālisti, klientu apkalpošanas pārstāvji un reglamentējošo noteikumu speciālisti.